0 850 840 6090  bilgi@basyapit.com

Hakkımızda

Başyapıt A.Ş. kurucu üyeleri Sn. Nihat İzsiz, Sn. Yusuf İzsiz ve Sn. Muhammet İzsiz kardeşler iş hayatına duvar ustası olan babaları merhum İbrahim İzsiz ile beraber adım atmış, o dönemde inşaatın farklı iş kollarını deneyimleyerek gelecek planlarını şekillendirmişlerdir.

1993 yılından beri İstanbul’da ikamet eden İzsiz ailesi, farklı sektörlerde çalıştıktan sonra 1999 yılında Beylikdüzü ve Esenyurt bölgesinde inşaat, emlak yönetimi, nakliyat ve dekorasyon işleriyle ilgilenmeye başlamıştır. İlk ofislerini Beylikdüzü’nde açan İzsiz kardeşler, hizmet sektöründe edindikleri tecrübeyi inşaat sektörüne taşıyarak müşteri odaklı bir anlayış geliştirmişlerdir.

Kurulduğu ilk günden beri %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan Başyapıt A. Ş., kısa sürede yakaladığı başarıyla sektörün en önemli sorunlarından biri olan güven problemini ortadan kaldırmış, müşterileriyle yakaladığı güven ilişkisiyle sektörde fark yaratmıştır.

Kalifiye insan gücüyle İstanbul genelinde ofis sayısını artıran Başyapıt A.Ş., 2007 yılına kadar emlak sektöründe Türkiye ortalamasını geride bırakarak binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır.

2008 yılından beri ürettiği ve hayata geçirdiği projelerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan Başyapıt A.Ş., inşaat sektöründe imza attığı yeni yatırımlarla sağlam, konforlu ve yenilikçi konut projelerini hayata geçirerek sektörün önde gelen isimleri arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Günümüzde yılda ortalama 1000 konut üreten ve zamanında teslim ettiği dairelerle tüketici güveni konusunda başarısını kanıtlamış bir şirket konumunda olan Başyapıt A.Ş., bünyesinde geliştirdiği faizsiz ödeme koşulları ve vade farksız taksitlendirme seçenekleriyle uygun ödeme planları sunmaktadır.

Uluslararası standartlara uygun, yenilikçi ve tüm ihtiyaçlara yanıt verecek nitelikte, yatırım değeri yüksek konut projeleri ve ticari alan projeleri üreten Başyapıt A.Ş., çevreye saygılı, güvenilir hizmet anlayışı ve profesyonel ekibi ile yeni projeler üretmeye ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

E-Bülten

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bülten'imize kaydolun

x
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz.Tamam